İnverter Klima Fiyatları

 • İnverter Klima Fiyatları

  Teknolojik hayatın her alanında gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Teknoloji alanında hizmet veren firma sayısı arttıkça teknolojinin büyüme potansiyeli de doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Bu hizmet yarışında kullanıcılarına teknolojinin ilerisinde bir hizmet sunmayı amaçlayan firmalar başarıyı yakalayarak her gün daha fazla müşteri kazanırken gelişen teknolojinin gerisinde kalan firmalarda kalite standartlarını yakalayamayan firmalar teknoloji alanındaki başarısına firmaları arasında yer olarak kapanışa doğru sürükleniyor. Bu alandaki gelişmeleri ve güncellemeleri sayesinde Fujitsu günümüzün en büyük teknolojik firmaları arasında yer alıyor. Fujitsu'nun özellikle klima sektöründe yapmış olduğu geliştirmeler zamanımızın çok daha ilerisinde bir performans göstererek kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Arkasına dünyanın birçok ülkesindeki milyonlarca kullanıcının desteğini alan Fujitsu da günden güne büyümeye devam ediyor.

  Yüksek kaliteli ürünleri düşük fiyata satmak amacıyla yoluna başlayan Fujitsu çok büyük teknoloji firmasından daha ucuza ürün sattığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Fujitsu inverter klima fiyatları kalite bakımından eşdeğer gösterilebilecek klimalardan çok daha ucuza satılıyor. Ürünün fiyatlarını inceleyen alıcılar ise Fujitsu'nun yaptığı bu kampanyaları fark ederek Fujitsu’yu tercih etmeye başlıyor. Alıcı cephesinde gördüğü bu yoğun ilgiyi boşa çıkarmayan Fujitsu, gelişmelerine devam ettiğini her yeni ürünüyle kanıtlıyor. Tamamen Fujitsu'nun geliştirdiği Fujitherma ürünleri de buna en güzel örnek. Fujitherma ürünler diğer klimalara göre hem daha fazla enerji tasarrufu yapıyor hem de daha yüksek performans ile çalışıyor.

  Her kesimden kullanıcıya üstün hizmet sunan Fujitsu 30000 Btu ve ASYA(G)14LM 14000 Btu duvar tipi  modelleri ile bunu kanıtlıyor. ASYG30L 30000 Btu modeli daha yüksek performans ile çalışarak daha  büyük hacimli ortamlarda daha iyi iklimlendirme imkanı sunuyor. 6.189 liralık fiyatının hakkını tamamıyla verebilecek olan bu klima ısıtma için 31.050 kW/h güce kadar çıkabilirken, soğutmada 30.472 kW/h’lik bir performans sergiliyor. Bu kadar yüksek performansla  çalışabilen bu inverter klima minimum düzeyde 26 desibel ses ile çalışırken maksimum düzeyde ise sadece 43 desibellik bir ses çıkartıyor. İlk bakışta fiyatı yüksek görünsede inverter klima fiyatları arasında performans açısından değerlendirilirse yine de dengi klimalardan daha ucuz bir fiyata sahip.

  ASYA(G)14LM 14000 Btu modeli ise 14.000 kW/h’ye yakın bir güç ile çalışıyor. 4.299 TL fiyatının çok daha üstünde bir performans sunan bu duvar tipi klima modeli, inverter klima fiyatları arasında en uygun olanlarından. Ayrıca içerisindeki özel üretim iyon filtresi sayesinde ortamda sadece iklimlendirmeyi gerçekleştirmekle kalmıyor, bununla birlikte ortamda bulunan kirli ve yoğun havayı da temizliyor. Bu özelliklerini ise üst düzey tasarımı ile tamamlıyor. 7.5 kg ağırlığı ve 260*790*198 milimetrelik boyutları ile bu inverter klima modelini evinizin ya da ofisinizin istediğiniz her yerinde rahatça kullanabilirsiniz  Görüntülenme : 465
  Yayınlanma Tarihi : 22/04/2016