İnverter Klima Fiyatları

 • İnverter Klima Fiyatları

  Klima alırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında, alacağınız odaya uygunluğu gelmektedir. Uzman bir ekip tarafından yapılmayan ölçümler size ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaratırken, size gereğinden fazla bir bütçeye mal olabilir. Klima hesabını kendiniz yapmanız tam ve net doğru sonuçlar vermeyecektir. Ancak genel mana da mekânınıza takılacak olan klimanın iklimlendirme kapasitesinin nelere göre hesaplandığını bilmeniz yararlıdır.

   İklimlendirme değerleri, bulunduğunuz bölgeye, klimayı takacağınız odanın konumuna, kaç adet penceresi bulunduğuna ve bu odada kaç kişinin yaşadığına ve buna benzer etkenlere göre değişiklik gösterir. İnverter klima teknolojisinde, uzman bir ekibin yapacağı ölçümlerin arından takılan klimanız için gerekli teknik desteği alabileceğiniz bir firmanın arkanızda olması da çok önemlidir.

  Klima alımında diğer önemli bir unsurda, alacağınız klimanın fiyatıdır.

  İnverter tip klimalarda fiyat aralığı marka, model, alacağınız klima tipi ve iklimlendirme kapasitesine ne göre farklılık gösterir. Piyasa da yaygın olarak kullanılan İnverter Klimaların fiyatları 2000 lira civarından başlayıp, 7000 lira civarına kadar gidebilmektedir. Ancak sadece fiyatları baz alarak yapılacak bir alışveriş, yanılmanıza sebebiyet verebilir.

  Kaliteli hizmet ve güvenilir bir servis garantisi klima gibi teknolojik bir cihaz için kaçınılmaz bir gerekliliktir.  Görüntülenme : 393
  Yayınlanma Tarihi : 15/04/2016